O Nas

Zadbajmy o bezpieczeństwo dookoła siebie

Nie dopuśćmy do wystąpienia sytuacji zagrożenia i zapobiegajmy wystąpieniu najgorszego scenariusza...

Pamimętajmy „Ratując jedno życie, ratujesz cały świat”

Skontaktuj się z Nami

Czy kiedykolwiek spotkałeś się już z sytuacją, w której byłeś zmuszony udzielić pierwszej pomocy ??

 

Najnowsze statystyki ogłaszają , że każdy człowiek w swoim życiu jest świadkiem minimum dwóch incydentów bezpośredniego zagrożenia życia, a mianowicie Zatrzymania Krążenia!

W dzisiejszych czasach, gdzie zwiększa się intensywność życia, wzrasta liczba pojazdów na drogach, w zakładach pracy jest coraz większa ilość urządzeń mechanicznych – postępuje wzrost ryzyka zaistnienia sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia. Dlatego też, zadbajmy o bezpieczeństwo dookoła siebie !

 

Działalność ratownicza naszej firmy sięga 2006 roku, kiedy to rozpoczynaliśmy prace szkoleniową dla zakładów pracy, nauczycieli w szkołach i jednostkach pożytku publicznego w całej Polsce.

 

Naszą wiedzę ratowniczą, którą możemy państwu przekazać, zbudowaliśmy dzięki czerpaniu doświadczenia od organizacji wiodących w kraju i świecie z zakresu tematyki ratowniczej i przeciwpożarowej, korzystając z ich doświadczenia oraz organizując bezpośrednie spotkania z działaczami m.in.: PRC i ERC – Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji, jednostek Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych OSP, PSP, LSP, jednostek WOPR Polska – Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.